ASPER ENVI s.r.o.   |   Železniční 512/7   |   CZ-772 00 Olomouc   |   tel.: +420 585 208 888   |   fax: +420 585 208 880

Speciální produkty

  • Výrobní prostory, technické a strojní vybavení naší společnosti umožňují výrobu i jiných zařízení a výrobků mimo náš hlavní výrobní program. Pro naše zákazníky dodáváme navazující technologické skupiny jako jsou ocelové konstrukce, potrubní rozvody, sila, výrobky ze žáruvzdorné oceli, vyzdívky z keramického vlákna a izolace proti šíření tepla.
  • Naší specialitou je výroba potrubí a sálavých trubek ze žáruvzdorných materiálů pro teploty dopravovaného média do 850°C.

Pro operativnost jsme vybavili naše haly novými mostovými jeřáby, které mají maximální pracovní výšku pod hák 8.000 mm, na každé výrobní lodi jsou dva jeřáby. Máme vlastní CNC plazmový pálící stroj pro pálení žáruvzdorného plechu tl. max. 40mm, zakružovačku plechů, zakružovačku profilů, tabulové nůžky apod..

Svářečské práce provádějí v naší společnosti výhradně svářeči s oprávněním dle ČSN EN 287-1 metodou MAG nebo WIG. Pro zabezpečení nejvyšší kvality svarových spojů mají všichni svářeči k dispozici pulsní zdroje s invertorovou technologií.

Mezi dlouholeté zákazníky patří firmy zabývající se inženýrskými dodávkami technologií pro cihlářský průmysl, průmysl výroby žáruvzdorných zdících materiálů, průmysl zpracování hliníku a výroby obalového skla. Trvale se na nás obracejí i koneční provozovatelé, u kterých jsme prováděli realizace.

Naší zásadou je: pokud si zákazník přeje, provedeme dodávku na klíč. Tedy zpracujeme projekt, výrobní dokumentaci, zajistíme potřebná povolení, vyrobíme, namontujeme a uvedeme od provozu. Po celou dobu životnosti zařízení provádíme servis. Při realizaci spolupracujeme pouze s renomovanými specialisty z oborů, pro které nemáme vlastní spolupracovníky nebo oprávnění.